Podělte se o Vaše zážitky z koncertů i Vy:

:

(bude použit pouze pro případnou reakci na Váš vzkaz, nebude uveřejněn):

:

:
Souhlasím s užitím mé e-mailové adresy pro zasílání informací o novinkách z webu Marika Singers.


:

Děkujeme Vám za vaše ohlasy a těšíme se s Vámi na shledanou na našem dalším koncertě.

Vaše skupina Marika Singers

Napsali nám:

PODĚKOVÁNÍ - NÁDHERNÝ KONCERT V LANŠKROUNĚ (Veronika Rybáčková, 6.12.2011 )
Přidávám se k všem, kdo už přede mnou vyslovili všem členům MARIKA SINGERS své uznání za jedinečný výkon, který předvedli na jejich nedělním koncertu v kostele svatého Václava v Lanškrouně.
Pro mne i celou mou rodinu to byl sktečně úžasný zážitek, na který budeme vzpomínat nejen v době adventní, ale i dlouho po jejím skončení.
Děvčata Špankova, Radka i Evička, byla obě skvělá - nestává se mi běžně, že se mi na koncertu derou do očí slzy (jim se to podařilo hned několikrát). Každý jeden člen celého souboru, má v něm své přesné místo a soulad hlasů a mistrně nastudované podání, spolu s citlivě voleným repertoárem - to vše dohromady vytváří z každého vystoupení MARIKA SINGERS vsutku excelentní a nepopsatelně strhující záležitost.
Ještě jednou velmi děkujeme za krásný prožitek a těšíme se brzy na viděnou. Máte v nás další fanoušky!
Veronika Rybáčková s rodinou Lovčice)
(Lenka Judová, Lanškroun, 6.12.2011 )
Dobrý den, moc děkuji za Váš úžasný koncert v Lanškrouně.Tušila jsem, že to bude pěkné, ale to co jsem prožívala už při první písni se nedá ani slovy popsat. Seděla jsem jako ve snách a připadalo mi jako když k nám v kostele sestoupili andělé.Musím Vám napsat, že se mně nechtělo ani domů(a to že jsem doma ráda:)).Nádherně zpíváte a taky se na Vás všechny krásně dívá. Přeji všem hodně zdraví a lásky.Doufám, že k nám do Lanškrouna zase někdy zavítáte.
vaše CD (Markéta Němečková, 6.12.2011 )
Dobrý den, viděla jsem Váš koncert vysílaný v neděli 4. 12. z kostela v Lanškrouně na TV Noe a byla jsem nadšena. Koncert byl úžasný, krásně naladil vánoční atmosféru. Moc děkuji. Než budu mít možnost přijít na Váš koncert,chtěla jsem si koupit Vaše CD ale nemohu ho na internetu nikde najít. Prosím o informaci, kde hledat. Předem moc děkuji a přeji hezké svátky. Markéta Němečková.
E-mail:nemecekznal@seznam.cz
Adventní koncert v Lanškrouně (Špankovi, Náchod, 5.12.2011 )
Chtěla bych Vám všem poděkovat za nádherný zážit z lanškrounského kostela sv. Václava. .Každý koncert, který jsem slyšela byl krásný, ale tento předčil všechny. Člověka potěší a zahřeje.Dík Marice za výběr nádherných písní a dík všem zpěvákům, kterí zpívali s opravdovostí, láskou a velkým nasazením.Zvlášť posílám díky Radce za krásná slova v předposlední písni, ke které složila text a nádherně zazpívala.Přeji Vám, ať každý Váš koncert pohladí na dušičce každého, jak pohladil mne, manžela i syna s manželkou .Ještě bych se přimlouvala za přidání písní s českým textem. rodina Špankova
Adventní koncert Lanškroun (TRABO, 5.12.2011 )
Milí přátelé, chci Vám v prvé řadě pogratulovat k Vašemu výkonu při Adventním koncertě v Lanškrouně, který přenášela TV NOE. Nevím kdy jsem naposledy mohl slyšet Live přenos v tak kvalitním přednesu. Moc Vám děkuji za překrásný zážitek a spestření předvánočního času !!! Budu Vám držet palce při dalších koncertech a moc se těším na setkání s Vámi !!
kostel v Lanškrouně (M a P Rozmanovi, 5.12.2011 )
Dobrý den Marika Singers,
musím reagovat na koncert v Lanškrouně.Bylo to úžasné!!Žádný nudný kostelní zpěv, ale moderní vystoupení plné krásných melodických a romantických písniček, které hladí na duši.Jste parta obdivuhodných lidí.Držíme palce a přejeme do dalších let hodně spokojených posluchačů!!!M a P Rozmanovi
koncert Lanškroun (Alfony Mojek, 5.12.2011 )
Dobrý večer, nádherný koncert,senzační výběr písní,Mariko jste úžasná po všech stránkách a navíc krásná žena!!! máte skvělé solisty,velký dík patří slečně Machýčkové,tu píseň mám moc rád a nečekal jsem, že bude tak dobrá... je těžká ale slečna ji zazpívala skvělě... mnohokrát vám děkuji za krásný zažitek a doufám,že vás zase někdy uslyším a uvidím...
Adventní koncert 4.12.2011 (Líba Švubová, Lanškroun, 4.12.2011 )
v lanškrounském kostele sv.Václava patřil k těm zážitkům, které člověka nejen potěší, obohatí a zpříjemní mu adventní ob dobí, ale především k těm, které mu utkví v mysli na hodně dlouho díky Vašemu fantastickému projevu, vynikajícímu zpěvu všech členů sboru, krásným repertoárem a vitálním projevem Vaší dirigentky.
Byli jste skvělí, moc díky za fantastický zážitek !!!!!!!!!
Adventní koncert v kostele sv. Václava v Lanškrouně (Jaroslava Šindelová, 4.12.2011 )
Právě jsem došla domů z Vašeho koncertu v Lanškrouně.To bylo tak úžasné Vás poslouchat,že jsem si přála,aby to nikdy neskončilo!!!!Děkuji!!!!
přenos na TV NOE (Eliška Čiháčková z Liberce, 4.12.2011 )
Dobrý den, právě jsem na TV Noe shlédla bohužel pouze závěrečnou část vašeho přenádherného adventního koncertu My jsme svět a nemám slov, kterými bych vyjádřila krásné pocity a silný zážitek z vašeho zpívání. Chtěla bych vás tímto poprosit o informaci, kde a jakým způsobem mohu zakoupit vaše CD/DVD. Moc vám děkuji a přeji hodně dalších úspěchů.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
CHYSTANÉ KONCERTY

19.10.2023 19:00
Znojmo, Masarykovo nám. 22, Znojemská beseda (koncert VOICES)

2.12.2023 19:00
Písek, Tylova 69/8, Divadlo Fráni Šrámka (vstupenky ZDE)

3.12.2023 17:00
Kralupy nad Vltavou, Palackého nám., venkovní stage u kostela

Naše propagační CD
Od června 2013 jsou zde dostupná naše první 2 průřezová CD