Podělte se o Vaše zážitky z koncertů i Vy:

:

(bude použit pouze pro případnou reakci na Váš vzkaz, nebude uveřejněn):

:

:
Souhlasím s užitím mé e-mailové adresy pro zasílání informací o novinkách z webu Marika Singers.


:

Děkujeme Vám za vaše ohlasy a těšíme se s Vámi na shledanou na našem dalším koncertě.

Vaše skupina Marika Singers

Napsali nám:

Co dodat... (Václav Dvořák, 15.12.2009 )
Dobrý večer,
přemýšlím co napsat...
Na váš koncert jsem se dostal čirou náhodou, když jsem v metru vyslechl rozhovor dvou mladých lidí. Napřed jsem přemýšlel jestli tam mám jít nebo ne, ale když už se skoro zavíraly dveře, tak jsem vyskočil, a i když mi nakonec ujel vlak domů....naprosto toho nelituju.
Nevěděl jsem co mám očekávat, na podium nastupovali lidi různého věku a když už jsem skoro přemýšlel,že odejdu, začal zpívat mladý muž Panis Angelicus a já se opět posadil- znova jsem udělal dobře.
Sbor, sólisté a hlavně jeho dirigentka paní Marika mě naprosto uchvátily...
Pak ale nastala ta doba na kterou se všichni těšili a to duet Pie Jesu, kde sólistka slečna Klárka naprosto zastínila slávu Lucie Bílé (ta by se měla jít schovat)... její výšky a přesné nástupy s kolegou tenorem mě naprosto dostaly na kolena...nebudu se rozplývat nad další její skladbou J.S.Bacha, kterou vystřihla jak profesionální zpěvačka(že není jsem se dozvěděl až po koncertě). Při Ave Maria od Cherubiniho jsem se nechal unést natolik, že jsem zapomněl kde jsem a přenesl se na světové podium ... chovala se jako naprostá profesionálka - mírný pohled na klavíristku či violonccelistu ... nemám slov ... skláním se .....
Tímto bych vám chtěl poděkovat za nádherný zážitek, protože jsem nikdy neslyšel tak semknutý sbor co na první pohled miluje svou sbormistryni a dirigentku MARIKU...

S přáním jen toho nejlepšího se loučí váš nový fanoušek a nadšenec Václav Dvořák ze Znojma
DĚKUJI!!!!!!!!!
Pochvala a nadšení (Manželé Novotní, Praha, 14.12.2009 )
Dobrý den vám všem,
v sobotu jsem navštívil s manželkou váš koncert a oba jsme byli nadšení.....nejenže sbor byl sladěn jak kdyby to z každého hlasu zpíval jeden, ale kým jsme byli nadšeni nejvíce a myslím,že jsme nebyli sami, byla vaše sólistka slečna Klárka Machýčková, ta mě i mou manželku vzala za srdce, při písni Pie Jesu jsme plakali oba... při arii J.S.Bacha Jesu, Jesu du bist mein nám občas naskakovala husí kůže a a při Cherubiniho Ave Maria jsme žasli, co dokáže jeden člověk zazpívat za jediný večer a tak krásně a naplno. Jak jsme si původně mysleli, že je slečna odněkud z divadla, velice nás zaskočilo, že není, a myslíme si, že je to velká škoda.
Další dílo, které nás vzalo za srdce byl sextet mladých mužů, jehož známe jak originál tak 4tet, vy jste se nám líbili nejvíce.
Děkujeme vám za nádherný zážitek a budeme se na vás těšit zase příště.

PS: držíme palce při vašem zkoušení a hlavně pevné zdraví
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
CHYSTANÉ KONCERTY

20.11.2018 19:00
Praha 1, Novotného lávka 201/1, Muzeum Bedřicha Smetany koncert VOICES

30.11.2018 19:30
Písek, U Výstaviště 463, Sbor církve bratrské - Elim

2.12.2018 16:30
VOICES - rozsvěcení vánočního stromu Praha 10, Kutnohorská 36/58 (park u Základní školy)

Naše propagační CD
Od června 2013 jsou zde dostupná naše první 2 průřezová CD