Podělte se o Vaše zážitky z koncertů i Vy:

:

(bude použit pouze pro případnou reakci na Váš vzkaz, nebude uveřejněn):

:

:
Souhlasím s užitím mé e-mailové adresy pro zasílání informací o novinkách z webu Marika Singers.


:

Děkujeme Vám za vaše ohlasy a těšíme se s Vámi na shledanou na našem dalším koncertě.

Vaše skupina Marika Singers

Napsali nám:

Adventní koncert v Lanškrouně (Špankovi, Náchod, 5.12.2011 )
Chtěla bych Vám všem poděkovat za nádherný zážit z lanškrounského kostela sv. Václava. .Každý koncert, který jsem slyšela byl krásný, ale tento předčil všechny. Člověka potěší a zahřeje.Dík Marice za výběr nádherných písní a dík všem zpěvákům, kterí zpívali s opravdovostí, láskou a velkým nasazením.Zvlášť posílám díky Radce za krásná slova v předposlední písni, ke které složila text a nádherně zazpívala.Přeji Vám, ať každý Váš koncert pohladí na dušičce každého, jak pohladil mne, manžela i syna s manželkou .Ještě bych se přimlouvala za přidání písní s českým textem. rodina Špankova
Adventní koncert Lanškroun (TRABO, 5.12.2011 )
Milí přátelé, chci Vám v prvé řadě pogratulovat k Vašemu výkonu při Adventním koncertě v Lanškrouně, který přenášela TV NOE. Nevím kdy jsem naposledy mohl slyšet Live přenos v tak kvalitním přednesu. Moc Vám děkuji za překrásný zážitek a spestření předvánočního času !!! Budu Vám držet palce při dalších koncertech a moc se těším na setkání s Vámi !!
kostel v Lanškrouně (M a P Rozmanovi, 5.12.2011 )
Dobrý den Marika Singers,
musím reagovat na koncert v Lanškrouně.Bylo to úžasné!!Žádný nudný kostelní zpěv, ale moderní vystoupení plné krásných melodických a romantických písniček, které hladí na duši.Jste parta obdivuhodných lidí.Držíme palce a přejeme do dalších let hodně spokojených posluchačů!!!M a P Rozmanovi
koncert Lanškroun (Alfony Mojek, 5.12.2011 )
Dobrý večer, nádherný koncert,senzační výběr písní,Mariko jste úžasná po všech stránkách a navíc krásná žena!!! máte skvělé solisty,velký dík patří slečně Machýčkové,tu píseň mám moc rád a nečekal jsem, že bude tak dobrá... je těžká ale slečna ji zazpívala skvělě... mnohokrát vám děkuji za krásný zažitek a doufám,že vás zase někdy uslyším a uvidím...
Adventní koncert 4.12.2011 (Líba Švubová, Lanškroun, 4.12.2011 )
v lanškrounském kostele sv.Václava patřil k těm zážitkům, které člověka nejen potěší, obohatí a zpříjemní mu adventní ob dobí, ale především k těm, které mu utkví v mysli na hodně dlouho díky Vašemu fantastickému projevu, vynikajícímu zpěvu všech členů sboru, krásným repertoárem a vitálním projevem Vaší dirigentky.
Byli jste skvělí, moc díky za fantastický zážitek !!!!!!!!!
Adventní koncert v kostele sv. Václava v Lanškrouně (Jaroslava Šindelová, 4.12.2011 )
Právě jsem došla domů z Vašeho koncertu v Lanškrouně.To bylo tak úžasné Vás poslouchat,že jsem si přála,aby to nikdy neskončilo!!!!Děkuji!!!!
přenos na TV NOE (Eliška Čiháčková z Liberce, 4.12.2011 )
Dobrý den, právě jsem na TV Noe shlédla bohužel pouze závěrečnou část vašeho přenádherného adventního koncertu My jsme svět a nemám slov, kterými bych vyjádřila krásné pocity a silný zážitek z vašeho zpívání. Chtěla bych vás tímto poprosit o informaci, kde a jakým způsobem mohu zakoupit vaše CD/DVD. Moc vám děkuji a přeji hodně dalších úspěchů.
koncert z Lanškrouna na TV NOE (Jana Korandová, 4.12.2011 )
Dobrý den, chtěla bych vám poděkovat za krásný zážitek z dnešního adventního koncertu v Lanškrouně, který jsem sledovala na TV NOE. Zároveň bych se chtěla zeptat, zda jste vydali nějaké CD a v případě, že ano, kde se dá sehnat. Ráda bych si jej zakoupila, abych se mohla vaší hudbou potěšit častěji. Ještě jednou děkuji a přeji krásný a pohodový předvánoční čas.
Koncert v Lanškrouně (M+T Holečkovi, 4.12.2011 )
Dobrý den,
Děkujeme za krásné chvíle, které jsme strávili ve Vaší společnosti v lanškrounském kostele sv. Václava.Vynikající výkony všech zúčastněných nás příjemně naladili v nedělním deštivém odpoledni.Zvláštní obdiv však patří i nastupující nové generaci Viktorce, Evičce a Klárce.
Přejeme Vám všem krásné Vánoce a mnoho úspěchů ve Vaší práci.
Koncert ve Zlatníkách (Jitka Petříková, 28.11.2011 )
Dobrý den, včera jsem navštívila koncert v kostele s. Petra a Pavla v Zlatníkách. Byl to úžasný zážitek. Moc Vám děkuji za krásný koncert a hlavně zajímavý výběr skladeb.Dívala jsem se na Vaše webové stránky a jsta velice vytížení. Velice obdivuji nadšení, které z Vás sálá při vystoupení. Krásné vánoce !
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
CHYSTANÉ KONCERTY

11.7.2021 19:00
Znojmo, Hradební 85, Vyhlídka u Rotundy sv. Kateřiny (koncert VOICES)

23.7.2021 19:00
Vlašim, Zámek 1, Muzeum Podblanicka Středočeské kulturní léto - Rozehrajte to s námi!

18.9.2021 16:00
Roztoky, Slavnosti levého a pravého břehu (VOICES - vystoupení) (v jednání)

Naše propagační CD
Od června 2013 jsou zde dostupná naše první 2 průřezová CD