Podělte se o Vaše zážitky z koncertů i Vy:

:

(bude použit pouze pro případnou reakci na Váš vzkaz, nebude uveřejněn):

:

:
Souhlasím s užitím mé e-mailové adresy pro zasílání informací o novinkách z webu Marika Singers.


:

Děkujeme Vám za vaše ohlasy a těšíme se s Vámi na shledanou na našem dalším koncertě.

Vaše skupina Marika Singers

Napsali nám:

Průhonice (Tomas Cermak, 13.12.2011 )
Nikdy jsem takto nepsal. Na koncerty chodíme zcela pravidelně. Ale.........dostal sem se na Váš koncert. Přišli jsme pozdě, dostali jsme se do druhé řady v Průhonicích. V ten den se mi nikam nechtělo, zcela unaven z duševní práce. Bomba, byl to nejlepší kulturní zážitek za poslední rok, běhal mi mráz po zádech. Náprostá senzace, s každou další skladbou to gradovalo. Neznám nikoho z Vás osobně, ta směsice stylů vašich solistů, prolínání zpěvu, skvělý doprovod. jen jsem postrádal CD k prodeji.
Přeju všem takový zážitek a zcela jiste hledám Váš další koncert.
Tomáš Čermák
koncert v Lanškrouně (Terezie Leščinská, 8.12.2011 )
Dobrý den, v neděli 4.12. jsem na TV Noe shlédla Váš koncert a byla jsem nadšená. Jste vážně skvělí :-). Chtěla jsem se proto zeptat, zda jste vydali CD a pokud ano, kde bych ho mohla sehnat. Děkuji za odpověď.
koncert v Milevsku (Suchanová Stanislava, 8.12.2011 )
Líbili jste se nám 2. října v Milevsku i 4. října v Lanškrouně. Přivádí mne v úžas nádherný hlas Klárky Machýčkové. To je hlas anděla. Doufám, že i ta drobotina,se kterou máte trpělivost, vyroste svými hlasy na úroveň předeslané Klárky. Ať se Vám daří, těšíme se na další setkání s Vámi. Stáňa a Miloš
Bomba (ZDENĚK KOUNICKÝ (ROŽNOV POD RADHOŠTĚM), 6.12.2011 )
Dobrý den, je mi 77 let a za svůj poměrně dlouhý život jsem slyšel opravdu spoustu koncertů (jsem fanda a nadšenec) ale váš výkon byl něco naprosto jiného... nikdy jsem neslyšel, aby neprofesionální těleso dokázalo zpívat, tak jako vy. První píseň byla něco excelentního, paní Mariko, jste živel v ženské podobě). Písně zpívané převážně muži byly velice bravůrně zazpívaný a paní Španko v nich byla jako krásně zpívající víla :-). Všechny sborové písně zněly tak, jako by to zpívalo daleko větší těleso. Moc se mi líbilo jak zpívaly vaše děti, jen do té písně jak zpívala ta dlouhovlasá hnědovláska Viktorka bych přidal sbor, chyběl mi tam, píseň byla dlouhá a postrádala vyvrcholení bouřlivějšího charakteru, ale myslím, že i tak to bylo skvělé. Velký dík patří Klárce Štokové, která zazpívala kouzelně Allelujah, byla moc roztomilá. Slečna Evička se pustila do hodně známé písně, ale na svůj věk ji zazpívala skutečně dobře. Je tu ovšem jedna píseň, mimořádně těžká a krásná v podání vaší nejlepší zpěvačky a to Kláry Machýčkové, nechce se mi věřit, že je zdravotní sestra (vím to, protože její dědeček byl můj kamarád). Její výkon se rovnal výkonu našich zpěvaček v moravských divadlech a moc bych ji přál aby se dotáhla hodně vysoko a dalek, její hlas je jako hlas z nebe, moc mě mrzí, že toho nezpívala více, ale věřím, že o ní v budoucnu ještě uslyšíme.

Chci vám do budoucna popřát vyprodané koncerty a spoustu úspěchu a jen to nej nej...

Vážená paní Mariko, děkuji Vám za nádherný zážitek, krásný Advent, Vánoce a v Novém roce to, co si nejvíce přejete! Váš nový a věrný fanoušek. Zdeněk Kouknický (Rožnov pod Radhoštěm)
PODĚKOVÁNÍ - NÁDHERNÝ KONCERT V LANŠKROUNĚ (Veronika Rybáčková, 6.12.2011 )
Přidávám se k všem, kdo už přede mnou vyslovili všem členům MARIKA SINGERS své uznání za jedinečný výkon, který předvedli na jejich nedělním koncertu v kostele svatého Václava v Lanškrouně.
Pro mne i celou mou rodinu to byl sktečně úžasný zážitek, na který budeme vzpomínat nejen v době adventní, ale i dlouho po jejím skončení.
Děvčata Špankova, Radka i Evička, byla obě skvělá - nestává se mi běžně, že se mi na koncertu derou do očí slzy (jim se to podařilo hned několikrát). Každý jeden člen celého souboru, má v něm své přesné místo a soulad hlasů a mistrně nastudované podání, spolu s citlivě voleným repertoárem - to vše dohromady vytváří z každého vystoupení MARIKA SINGERS vsutku excelentní a nepopsatelně strhující záležitost.
Ještě jednou velmi děkujeme za krásný prožitek a těšíme se brzy na viděnou. Máte v nás další fanoušky!
Veronika Rybáčková s rodinou Lovčice)
(Lenka Judová, Lanškroun, 6.12.2011 )
Dobrý den, moc děkuji za Váš úžasný koncert v Lanškrouně.Tušila jsem, že to bude pěkné, ale to co jsem prožívala už při první písni se nedá ani slovy popsat. Seděla jsem jako ve snách a připadalo mi jako když k nám v kostele sestoupili andělé.Musím Vám napsat, že se mně nechtělo ani domů(a to že jsem doma ráda:)).Nádherně zpíváte a taky se na Vás všechny krásně dívá. Přeji všem hodně zdraví a lásky.Doufám, že k nám do Lanškrouna zase někdy zavítáte.
vaše CD (Markéta Němečková, 6.12.2011 )
Dobrý den, viděla jsem Váš koncert vysílaný v neděli 4. 12. z kostela v Lanškrouně na TV Noe a byla jsem nadšena. Koncert byl úžasný, krásně naladil vánoční atmosféru. Moc děkuji. Než budu mít možnost přijít na Váš koncert,chtěla jsem si koupit Vaše CD ale nemohu ho na internetu nikde najít. Prosím o informaci, kde hledat. Předem moc děkuji a přeji hezké svátky. Markéta Němečková.
E-mail:nemecekznal@seznam.cz
Adventní koncert v Lanškrouně (Špankovi, Náchod, 5.12.2011 )
Chtěla bych Vám všem poděkovat za nádherný zážit z lanškrounského kostela sv. Václava. .Každý koncert, který jsem slyšela byl krásný, ale tento předčil všechny. Člověka potěší a zahřeje.Dík Marice za výběr nádherných písní a dík všem zpěvákům, kterí zpívali s opravdovostí, láskou a velkým nasazením.Zvlášť posílám díky Radce za krásná slova v předposlední písni, ke které složila text a nádherně zazpívala.Přeji Vám, ať každý Váš koncert pohladí na dušičce každého, jak pohladil mne, manžela i syna s manželkou .Ještě bych se přimlouvala za přidání písní s českým textem. rodina Špankova
Adventní koncert Lanškroun (TRABO, 5.12.2011 )
Milí přátelé, chci Vám v prvé řadě pogratulovat k Vašemu výkonu při Adventním koncertě v Lanškrouně, který přenášela TV NOE. Nevím kdy jsem naposledy mohl slyšet Live přenos v tak kvalitním přednesu. Moc Vám děkuji za překrásný zážitek a spestření předvánočního času !!! Budu Vám držet palce při dalších koncertech a moc se těším na setkání s Vámi !!
kostel v Lanškrouně (M a P Rozmanovi, 5.12.2011 )
Dobrý den Marika Singers,
musím reagovat na koncert v Lanškrouně.Bylo to úžasné!!Žádný nudný kostelní zpěv, ale moderní vystoupení plné krásných melodických a romantických písniček, které hladí na duši.Jste parta obdivuhodných lidí.Držíme palce a přejeme do dalších let hodně spokojených posluchačů!!!M a P Rozmanovi
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
CHYSTANÉ KONCERTY

20.11.2018 19:00
Praha 1, Novotného lávka 201/1, Muzeum Bedřicha Smetany koncert VOICES

30.11.2018 19:30
Písek, U Výstaviště 463, Sbor církve bratrské - Elim

2.12.2018 16:30
VOICES - rozsvěcení vánočního stromu Praha 10, Kutnohorská 36/58 (park u Základní školy)

Naše propagační CD
Od června 2013 jsou zde dostupná naše první 2 průřezová CD