Podělte se o Vaše zážitky z koncertů i Vy:

:

(bude použit pouze pro případnou reakci na Váš vzkaz, nebude uveřejněn):

:

:
Souhlasím s užitím mé e-mailové adresy pro zasílání informací o novinkách z webu Marika Singers.


:

Děkujeme Vám za vaše ohlasy a těšíme se s Vámi na shledanou na našem dalším koncertě.

Vaše skupina Marika Singers

Napsali nám:

Holky z Radkova pro vás (Holky z Radkova, 27.5.2012 )
Dobry den, byli jste v Radkově a jste dokonalý! Zpíváte prostě nádherně!:)jestli si pamatujete jsme ty holky který po Vás chtěli autogramy...:)už se zase nemůžeme dočkat až k nám do Radkova přijedete. Byl to neuvěřitelný zážitek a všechno se Vám povedlo... :) malý holky byli dokonalý, suprový, skvělí stejně jako vy :) v Radkově máte už i funclub.:) My Vás prostě milujeme!!!všichni jste dokonalý, v kostele někdy zpíváme a tedka když jsme vás viděli říkáme si jaký jsme lamy v porovnání s Vámi :) Máme Vás rádi vaše holky Radkovský: Lenča, Káta, Verča, Helča a Míša :* PS:už se Vás nemůžme dočkat . :)
ÚŽASNÉ (Stachová Monika, 8.5.2012 )
Chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělé vystoupení v kině Sadská. Byla jsem naprosto nadšená, již dlouho jsem neměla při zpěvu husí kůži.
Díky moc, jste skvělí.
Jste úžasní :))))) (krteček :), 8.5.2012 )
Ahoj Marikooooo :))))
Děkujeme za úžasný zážitek v Sadské....je neuvěřitelné, jak pro dobrou věc dokážete zburcovat a přivést 25 lidí, kteří z plného hrdla a otevřených srdíček zazpívají pro radost....a pomoc dětem...
Ještě teď máme slzičky na krajíčku, když si v hlavách zpíváme hallelujah....
Posíláme pusu, všem....a ještě jednou velké dííííky.
Hanka Pánková :))))))
pochvala, poděkování a obdiv (Trávníčková Anna, 17.4.2012 )
Děkujeme za krásný zážitek,který jste nám poskytli při sledování adventního koncertu v televizi Noe.
Rádi bychom získali vaše cd.
Těšíme se na váš další koncert.Bylo to perfektní.
Přejeme mnoho úspěchů v novém roce 2012
Uh.Hradiště-Mařatice
Thanks & Congratulations (Chris Wilt, 18.1.2012 )
Hi Radka, I wanted to thank you for inviting me to see your performance on Saturday. My wife and I were blown away. It was nice to see Eva perform outside of the school and she was terrific. All the group was wonderful! The songs were great as well- I ended up looking up several of them and adding them to my playlists on Youtube. Congratulations on being an asset to such an amazing group.
Regards,
Chris
Concert (Michelle Seidl, 17.1.2012 )
Fantastic! It is clear that you all love to sing. An extremely talented and positive group of singers. My husband, 2 daughters and I thoroughly enjoyed the concert. We will be back! Michelle Seidl
Poděkování - koncert v Roztokách, 16. listopadu 2011 (Radomír Jáč, 19.12.2011 )
Moc chci vašemu souboru poděkovat za koncert, jenž se konal v předvečer výročí 17. listopadu na náměstí v Roztokách. Dali jste nám zapomenout na nic moc počasí, které si v ten chladný podvečer od vašich zpěváků a muzikantů žádalo o to větší výkony – a šlo o velmi zdařilé výkony. Máte bezva repertoár a nádherně zpívají jak dámy, tak pánské osazenstvo souboru Marika Singers.
Díky moc a určitě brzy nashledanou!
Radomír Jáč, Roztoky u Prahy
Koncert na NOE (Jan Adam, 19.12.2011 )
Prvykrat sme Vas videli na NOE bolo to super perfektne mate zladenu pracu deti a dospelych deťom to doda sebadoveru pri vystupovani a dospelaci ukazuju že aj v unahlenych casoch sa da s detmi pracovať a vysledok je fantasticky, všetci ste fantasticki.Zelame vela uspechov len tak dalej.A mate už CD?ak ano kde sa da kupit?
Tešime sa na dalšie koncerty Jano a Gabika
Roztoky a Průhonice (Tina Pánková, 14.12.2011 )
Poprvé jsem vás slyšela v Roztokách na náměstí. Náhodou jsem šla kolem a byla jsem mile překvapena a potěšena.Sálalo z vás všech strašně moc energie a radosti. Udělali jste mi hezký a pozitivní večer a řekla jsem si, že musím jít na vaše vystoupení. To se mi povedlo v neděli, 11.12. v Průhonicích. Hned u první písničky mi naskočila příjemná husí kůže a vydržala mi až do konce koncertu, kdy se k ní přidalo i pár slziček.Obzvlášť se mi líbili kluci, kteří tomu přidali tu správnou šťávu :) a holčičky byly opravdu roztomilé, jemňoučké :) (příště si nenechám ujít vystoupení Evičky, která pro nemoc zpívat nemohla a moc se na ni těším). Radko, dík za pohlazení tvým hlasem a slovy, textem, který si k některým písničkám složila- měla si se tam jimi pochlubit!! :) Ještě jednou DÍK a už se teď těším na koncert v Břevnovském klášteře! Tina
Průhonice (Tomas Cermak, 13.12.2011 )
Nikdy jsem takto nepsal. Na koncerty chodíme zcela pravidelně. Ale.........dostal sem se na Váš koncert. Přišli jsme pozdě, dostali jsme se do druhé řady v Průhonicích. V ten den se mi nikam nechtělo, zcela unaven z duševní práce. Bomba, byl to nejlepší kulturní zážitek za poslední rok, běhal mi mráz po zádech. Náprostá senzace, s každou další skladbou to gradovalo. Neznám nikoho z Vás osobně, ta směsice stylů vašich solistů, prolínání zpěvu, skvělý doprovod. jen jsem postrádal CD k prodeji.
Přeju všem takový zážitek a zcela jiste hledám Váš další koncert.
Tomáš Čermák
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
CHYSTANÉ KONCERTY

27.9.2018 19:00
Praha 9 - Satalice Slavnostní otevření Komunitního centra Jiřího Hubače

28.9.2018 19:00
Chlumec nad Cidlinou, Riegrova 236, MěKS Klicperův dům

13.10.2018 19:00
Vysoké Mýto, Husův sbor (čas se může změnit)

Naše propagační CD
Od června 2013 jsou zde dostupná naše první 2 průřezová CD