Podělte se o Vaše zážitky z koncertů i Vy:

:

(bude použit pouze pro případnou reakci na Váš vzkaz, nebude uveřejněn):

:

:
Souhlasím s užitím mé e-mailové adresy pro zasílání informací o novinkách z webu Marika Singers.


:

Děkujeme Vám za vaše ohlasy a těšíme se s Vámi na shledanou na našem dalším koncertě.

Vaše skupina Marika Singers

Napsali nám:

Blahopřání (Jiří Kolář, 7.12.2016 )
Vážená paní dirigentko, milí přátelé,

rád bych Vám poblahopřál k skvělému vystoupení v rámci 2. Adventního koncertu. Slyšel jsem Vás poprvé, ale patříte jistě k ozdobám našeho sborového zpěvu. Nádherné sólové hlasy, precizní intonace, zvuková vyváženost, stylová, vkusná interpretace, přirozené, působivé muzicírování. Přeji Vám mnoho dalších úspěšných koncertů nejen v letošním adventním a vánočním čase, ale i v dalších letech.
Srdečně zdraví
prof. PaedDr. Jiří Kolář
poděkování (Jarka Kořínková, 5.12.2016 )
Sleduji Adventní koncerty a tak jsem se dozvěděla o existenci vaší skupiny. Žiji ve Šluknovské výběžku a tady jsme od možností sledovat více kultury, trochu odtrženi. Krása... a na aranžmá závěrečné písně nenacházím slova chvály.Jedna z nejkrásnějších aranžmá, co jsem měla možnost slyšet.
Přeji vám mnoho dalších úspěchů.
Jarka Kořínková
Poděkování (Vít Mokrý, 29.11.2016 )
Dobrý den,
v pátek 25.11. jsem byl na Vašem koncertu v Satalicích. Bylo to perfektní. Hluboká poklona! Přeji Vám mnoho úspěchů!
S pozdravem
Vít Mokrý
Tai chi (Roman Nejedlý, 6.6.2016 )
Bomba. Trochu jsem nad tím slovem váhal, ale v dnešním militantním světě snad projde. Koncert 5.6.2016 v Písku byl opravdu bombou. Vzkaz pro paní sbormistryni. O tom, že jste temperamentní jsme nikdo nepochybovali hned od začátku. Já jsem dokonce chvíli nevěděl, zda dirigujete, či cvičíte Tai chi. Takové bylo Vaše nasazení. Děkujeme Vám i Vašim svěřencům za úchvatný zážitek a už teď bažíme po dalším.
Průhonice (Petr , 15.12.2015 )
Milá Mariko,

děkuji Vám za krásné vystoupení v Průhonickém zámku.
Fantastický program, skvěla atmosféra, omračující hudba i zpěv , kterou ocenili i moji hudebně nadaní a vzdělaní blízcí, které jsem pozval na Vaše vystoupení.Velmi ho ocenili a všem se nám vystoupení moc líbilo. Jen na okraj, nedospělé m alé slečně by víc slušel tradicionál než zpívat o tom, jak moc jí v lásce chtějí.

"Mladý muž" Petr, s kterým jste se zdravila před vystoupením na chodbě


Poděkování (Dita Žlábková, 3.12.2015 )
Chtěla bych Vám poděkovat za nádherný koncert, na kterém jsme byly s kamarádkou 28.11. v Písku. Sice se nám moc nechtělo, ale protože Danka Nechvátalová je naše kamarádka, tak jsem šly. A nelitujeme, od prvního taktu to byla bomba. Vaše hudba v kostele nádherně zněla a myslím, že nás dostala do té správné vánoční nálady. Takže ještě jednou moc díky za krásný "dobíjecí" zážitek a snad se někdy ještě potkáme. Jste skvělí!!!!
koncert v Písku (Petra Žáková, 2.12.2015 )
Dobrý večer,

děkuji mnohokrát za Váš koncert - byl nádherný, byli jsme s maminkou nadšené. Děkuji
také za nádherné sehrání hlasů, perfektní angličtinu a nádhernou atmosféru.
Těšíme se na Váš opětovný koncert v Písku a okolí.
Petra Žáková
Poděkování (Daniela Nechvátalová, 2.12.2015 )
Chtěla bych na tomto místě moc poděkovat celé skupině Marika Singers, která pro náš Domácí hospic Athelas v Písku "odzpívala" charitativní adventní koncert. Zvláštní dík patří manželům Divišovým a Jirkovi Štokovi, kteří se nemalou měrou podíleli na uspořádání koncertu. A předávám vzkaz od píseckých: "Přijeďte znovu, koncert byl pro nás neuvěřitelným zážitkem:-)"
koncert v Praze (Jitka, 7.8.2015 )
Milá Aničko,
děkuji za krásný zážitek z Vašeho koncertu. Byli jste všichni úžasní, byla jsem až k slzám dojata a nejen já..... Secvičit tolik těžkých a různorodých skladeb, to je obdivuhodné a jsem ráda, že jsem mohla zažít tu přátelskou a milou atmosféru. Už se těším na září do kostela sv. Václava, jak jsem se dočetla na Vašich webových stránkách.
Hezké léto
Jitka
koncert v Neratově (Veronika Richtrová, 16.6.2015 )
Vážení,

když manžel přišel před časem s pozvánkou na koncert do Neratova, s tím že bude hrát skupina Inflagranti a „jakási“ Marika Singers, říkala jsem, že kvůli Neratovu a Inflagranti určitě pojedeme a „tu Mariku“ - no uvidíme…

A pak přišly tři šoky – nejprve vystoupení dětí ze speciální školy v Neratově,musela jsem obdivovat učitele, co jsou schopni s dětmi nacvičit a zároveň děkovat Bohu, že máme zdravé děti; vystoupení skupiny, kvůli které jsme do Neratova jeli, pro mne byla ledová sprcha a na závěr přišla „ta Marika“, což pro nás byla absolutní bomba! Váš koncert byl prostě nádherný a myslím, že reakce publika hovořila za vše.

Věděla jsem, že tenhle zážitek si chci zopakovat a popřát ho i dalším. Pokládám proto otázku, zda byste se pokusili naše přání vyplnit a vystoupit ve Vysokém Mýtě.

Děkuji a těšíme se na Vás

Veronika Richtrová
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
CHYSTANÉ KONCERTY

14.5.2019 20:00
Praha 3, Jičínská 4 Carpe Diem koncert VOICES

25.5.2019 12:00
Praha 8, Ústavní 91, Psychiatrická nemocnice Bohnice festival MEZI PLOTY

23.6.2019 19:00
Roztoky, Tyršovo náměstí 2222, hotel Academic

Naše propagační CD
Od června 2013 jsou zde dostupná naše první 2 průřezová CD