Podělte se o Vaše zážitky z koncertů i Vy:

:

(bude použit pouze pro případnou reakci na Váš vzkaz, nebude uveřejněn):

:

:
Souhlasím s užitím mé e-mailové adresy pro zasílání informací o novinkách z webu Marika Singers.


:

Děkujeme Vám za vaše ohlasy a těšíme se s Vámi na shledanou na našem dalším koncertě.

Vaše skupina Marika Singers

Napsali nám:

Poděkování (Vít Mokrý, 29.11.2016 )
Dobrý den,
v pátek 25.11. jsem byl na Vašem koncertu v Satalicích. Bylo to perfektní. Hluboká poklona! Přeji Vám mnoho úspěchů!
S pozdravem
Vít Mokrý
Tai chi (Roman Nejedlý, 6.6.2016 )
Bomba. Trochu jsem nad tím slovem váhal, ale v dnešním militantním světě snad projde. Koncert 5.6.2016 v Písku byl opravdu bombou. Vzkaz pro paní sbormistryni. O tom, že jste temperamentní jsme nikdo nepochybovali hned od začátku. Já jsem dokonce chvíli nevěděl, zda dirigujete, či cvičíte Tai chi. Takové bylo Vaše nasazení. Děkujeme Vám i Vašim svěřencům za úchvatný zážitek a už teď bažíme po dalším.
Průhonice (Petr , 15.12.2015 )
Milá Mariko,

děkuji Vám za krásné vystoupení v Průhonickém zámku.
Fantastický program, skvěla atmosféra, omračující hudba i zpěv , kterou ocenili i moji hudebně nadaní a vzdělaní blízcí, které jsem pozval na Vaše vystoupení.Velmi ho ocenili a všem se nám vystoupení moc líbilo. Jen na okraj, nedospělé m alé slečně by víc slušel tradicionál než zpívat o tom, jak moc jí v lásce chtějí.

"Mladý muž" Petr, s kterým jste se zdravila před vystoupením na chodbě


Poděkování (Dita Žlábková, 3.12.2015 )
Chtěla bych Vám poděkovat za nádherný koncert, na kterém jsme byly s kamarádkou 28.11. v Písku. Sice se nám moc nechtělo, ale protože Danka Nechvátalová je naše kamarádka, tak jsem šly. A nelitujeme, od prvního taktu to byla bomba. Vaše hudba v kostele nádherně zněla a myslím, že nás dostala do té správné vánoční nálady. Takže ještě jednou moc díky za krásný "dobíjecí" zážitek a snad se někdy ještě potkáme. Jste skvělí!!!!
koncert v Písku (Petra Žáková, 2.12.2015 )
Dobrý večer,

děkuji mnohokrát za Váš koncert - byl nádherný, byli jsme s maminkou nadšené. Děkuji
také za nádherné sehrání hlasů, perfektní angličtinu a nádhernou atmosféru.
Těšíme se na Váš opětovný koncert v Písku a okolí.
Petra Žáková
Poděkování (Daniela Nechvátalová, 2.12.2015 )
Chtěla bych na tomto místě moc poděkovat celé skupině Marika Singers, která pro náš Domácí hospic Athelas v Písku "odzpívala" charitativní adventní koncert. Zvláštní dík patří manželům Divišovým a Jirkovi Štokovi, kteří se nemalou měrou podíleli na uspořádání koncertu. A předávám vzkaz od píseckých: "Přijeďte znovu, koncert byl pro nás neuvěřitelným zážitkem:-)"
koncert v Praze (Jitka, 7.8.2015 )
Milá Aničko,
děkuji za krásný zážitek z Vašeho koncertu. Byli jste všichni úžasní, byla jsem až k slzám dojata a nejen já..... Secvičit tolik těžkých a různorodých skladeb, to je obdivuhodné a jsem ráda, že jsem mohla zažít tu přátelskou a milou atmosféru. Už se těším na září do kostela sv. Václava, jak jsem se dočetla na Vašich webových stránkách.
Hezké léto
Jitka
koncert v Neratově (Veronika Richtrová, 16.6.2015 )
Vážení,

když manžel přišel před časem s pozvánkou na koncert do Neratova, s tím že bude hrát skupina Inflagranti a „jakási“ Marika Singers, říkala jsem, že kvůli Neratovu a Inflagranti určitě pojedeme a „tu Mariku“ - no uvidíme…

A pak přišly tři šoky – nejprve vystoupení dětí ze speciální školy v Neratově,musela jsem obdivovat učitele, co jsou schopni s dětmi nacvičit a zároveň děkovat Bohu, že máme zdravé děti; vystoupení skupiny, kvůli které jsme do Neratova jeli, pro mne byla ledová sprcha a na závěr přišla „ta Marika“, což pro nás byla absolutní bomba! Váš koncert byl prostě nádherný a myslím, že reakce publika hovořila za vše.

Věděla jsem, že tenhle zážitek si chci zopakovat a popřát ho i dalším. Pokládám proto otázku, zda byste se pokusili naše přání vyplnit a vystoupit ve Vysokém Mýtě.

Děkuji a těšíme se na Vás

Veronika Richtrová
koncert Roztoky (Marcela Černá, 11.12.2014 )
Ahoj Mariko,

nějak se mi v poslední době nahrnulo spoustu úkolů a povinností, nestíhám a občas chytám nerva. Na dnešní koncert se mi tedy chtělo jen tak "prostředně", zejména s vidinou, co bych byla bývala mohla udělat....
Ale jak jsme tam tak s Karlem seděli a poslouchali tu Tvoji nádhernou muziku, Tvé zpěváky a hlavně Tebe, všechno ze mě spadlo. Duše se uvolnila, uklidnila a nabila novou energií. Tak píšu velké poděkování, bylo mi tam opravdu moc dobře a máš vzácný dar obohacovat lidi kolem sebe.
Přeju Tobě i všem Tvým blízkým, na kterých Ti záleží, krásné Vánoce a hodně radostí i v novém roce.
Marcela
koncert pro Noe (Ševčíková Jitka, 6.12.2014 )
Dobrý den,
poslouchala jsem Vás na televizi Noe, moc jste se mi líbili. Přeji mnoho úspěchů a radosti
ze zpívání.
S pozdravem
J.Ševčíková
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
CHYSTANÉ KONCERTY

20.11.2018 19:00
Praha 1, Novotného lávka 201/1, Muzeum Bedřicha Smetany koncert VOICES

30.11.2018 19:30
Písek, U Výstaviště 463, Sbor církve bratrské - Elim

2.12.2018 16:30
VOICES - rozsvěcení vánočního stromu Praha 10, Kutnohorská 36/58 (park u Základní školy)

Naše propagační CD
Od června 2013 jsou zde dostupná naše první 2 průřezová CD