Marika Singers

... vokální skupina, kterou musíte nejen slyšet, ale i vidět !!!

 

Marika Singers, ... to je vokální seskupení, které můžete již více jak 15 let vídat na podiích jak u nás, tak v mnoha evropských zemích. 

Od jejího založení v roce 2007 se Marice Divišové (dirigentce, hlavě a srdci skupiny) podařilo dát dohromady cca 20 amatérských zpěváků, k nimž se později přidalo i několik hudebníků. Tato profesně nesourodá parta však dokázala svým nadšením okouzlit a zaujmout natolik, že jejich koncerty bývají obvykle vyprodané již v předprodejích a jsou důkazem, že nadšení amatéři jsou pod skvělým vedením schopni podávat vysoce profesionální výkony.

Žánrová pestrost, vynikající přednes, skvělý hudební doprovod,  efektní střídání sborových a sólových partů proložené vystoupením pánského i dámského kvinteta, ... to jsou vystoupení, která vás pohltí svojí energií, kde všichni zpívají a hrají jako o život a kde dirigenta více tančí, nežli diriguje.

Kromě koncertních podií je lze slyšet i v pořadech České televize, Českého rozhlasu, TV Noe, ... případně i z domácího poslechu několika CD a to jak celého tělesa, tak jeho pánského kvinteta Voices.

Přijďte se přesvědčit  a sdílejte tuto atmosféru společně s námi.PS: Jsme členem  Unie českých pěveckých sborů, která sdružuje a zastupuje pěvecké sbory z Čech a Moravy 
      a smluvním partnerem  Ochranného svazu autorského, licenční smlouvu využíváme.

CHYSTANÉ KONCERTY

19.10.2023 19:00
Znojmo, Masarykovo nám. 22, Znojemská beseda (koncert VOICES)

2.12.2023 18:00
Písek, Tylova 69/8, Divadlo Fráni Šrámka

3.12.2023 17:00
Kralupy nad Vltavou, Palackého nám., venkovní stage u kostela

Naše propagační CD
Od června 2013 jsou zde dostupná naše první 2 průřezová CD